IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Jutro obchodzimy uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika głównego patrona Polski, zaś w środę święto św. Marka Ewangelisty. Zachęcamy do uczestniczenia we Mszy św. w tych dniach, a także do modlitwy w intencji ks. Biskupa Marka, (którego będziemy gościć w naszej parafii 12 maja oraz 3 czerwca) oraz ks. Wojciecha i pana kościelnego.
  2. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Na stoliku z czasopismami są kartki z tekstami modlitw oraz fragmentem orędzia papieża Franciszka. Zachęcamy, by brać te kartki jako pomoc do podjęcia modlitwy o powołania.
  3. Po Mszach św. w niedziele zapraszamy do parafialnej kawiarenki na spotkania i rozmowy przy kawie, herbacie i domowym cieście.