IV Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj o godz. 15.00 zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. dla kl. III przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców.
  2. We wtorek 23 kwietnia obchodzimy uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, jednego z głównych patronów Polski, a w czwartek 25 kwietnia święto św. Marka Ewangelisty.
  3. Przypominamy, że w czwartki o godz. 19.15 w czasie cotygodniowego wystawienia Najświętszego Sakramentu podejmujemy modlitwę wstawienniczą w intencji osób, zwłaszcza młodych, przeżywających trudności życiowe i duchowe. Modlitwę różańcową w tych intencjach prowadzą róże różańcowe. Intencje można zgłaszać w czwartki w godz. 16.00-19.15.
  4. W przyszłą niedzielę ks. Wacław zaprasza na kolejną comiesięczną pogadankę o wierze. Początek o godz. 19.00 w domu parafialnym.
  5. Comiesięczne spotkanie grupy maryjnej osób, które złożyły akt oddania Matce Bożej odbędzie się za tydzień w poniedziałek 29 kwietnia o godz. 18.45 w kościele.
  6. Są jeszcze do nabycia bilety na film „Powstaniec 1863” o ks. Stanisławie Brzózce. Seans w Multikinie w środę o godz. 19.30.
  7. Stowarzyszenie Musica Vera organizuje Festiwal Muzyki Sakralnej w dniach od 1 do 4 maja w katedrze warszawsko-praskiej. Występy chórów, koncerty organowe będą odbywały się o godz. 20.00. Program umieszczony jest na roll upie przed kościołem.