II Niedziela Wielkanocna (Miłosierdzia Bożego)

1. Dzisiaj z racji Niedzieli Miłosierdzia zapraszamy do kościoła na godz. 15.00. Pomodlimy się najpierw koronką do Miłosierdzia Bożego, a następnie zostanie odprawiona Msza św. w intencjach przez nas zgłaszanych do Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca do godz. 18.00.
  2. Jutro uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesiona z 25 marca, z Wielkiego Tygodnia. W Bazylice Katedralnej św. Michała Archanioła i św. Floriana będzie o godz. 18.00 w tym dniu sprawowana uroczysta Msza św. w intencji naszej diecezji i nowo powstających Rad Parafialnych Duszpasterskich i Ekonomicznych. Nowe statuty tych rad będą promulgowane po tej Mszy św. Zaproszeni są księża proboszczowie, członkowie dotychczasowych rad parafialnych i zespołów synodalnych, odpowiedzialni za wspólnoty i grupy parafialne.
  3. W czwartek na godz. 10.00 zapraszamy na spotkanie mam z małymi dziećmi.
  4. W piątek o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie dotychczas funkcjonującej od kilkunastu lat parafialnej rady duszpasterskiej, która kończy swoje funkcjonowanie z końcem maja br. W czerwcu odbędą się wybory i powołane będą nowe rady: duszpasterska i ekonomiczna.
  5. Do nabycia są bilety na film „Powstaniec 1863 o ks. Stanisławie Brzósce. Seans w Multikinie w środę 24 kwietnia o godz. 19.30.