III Niedziela Wielkanocna

1. Od kilkunastu lat trzecia niedziela wielkanocna w Kościele katolickim obchodzona jest jako niedziela biblijna: dzień wdzięczności za dar Słowa Bożego i zachęty do lektury i słuchania Słowa. Przy tej okazji przypominamy o grupie biblijnej w naszej parafii, która spotyka się w każdą niedzielę o godz. 19.00 w domu parafialnym.
  2. Przypominamy o czwartkowych spotkaniach mam z małymi dziećmi o godz. 10.00 w domu parafialnym.
  3. Środowisko Medyczne Świętej Rodziny zaprasza na kolejne comiesięczne spotkanie w czwartek o godz. 19.00. Tematem spotkania: Uzdrowienie niewidomego od urodzenia – choroba jako powołanie.
  4. W najbliższy piątek zapraszamy na kolejne, comiesięczne spotkanie mężczyzn, ojców rodzin. Początek spotkania godz. 20.20.
  5. W zakrystii są do nabycia bilety na film „Powstaniec 1863” o ks. Stanisławie Brzósce. Seans w Multikinie w środę 24 kwietnia o godz. 19.30.
  6. Po Mszy św. o godz. 9.00, 10.30 i 12.00 schola zaprasza do kawiarenki w domu parafialnym.
  7. Zapraszamy w czwartki o godz. 19.15 na modlitwę wstawienniczą przed Najświętszym Sakramentem. Intencje można pozostawić w koszyku wystawionym w kościele od godz. 19.00.