V Niedziela Wielkanocna

1. W najbliższą środę rozpoczyna się miesiąc maj. Zachęcamy do uczestniczenia w nabożeństwach majowych. We wszystkie niedziele maja oraz w dniu uroczystości 3 Maja i Bożego Ciała będą one miały miejsce o godz. 17.30, a w dni powszednie bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.
  2. W piątek 3 Maja przypada uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze św. będą odprawiane w tym dniu według porządku niedzielnego.
  3. W sobotę o godz. 6.30 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi, po niej różaniec, rozważania fatimskie i spotkanie kółek różańcowych w domu parafialnym.
  4. Przypominamy, że dzisiaj o godz. 19.00 ks. Wacław zaprasza na kolejną comiesięczną pogadankę o wierze, a jutro o godz. 18.45 kolejne comiesięczne spotkanie grupy maryjnej osób, które złożyły akt oddania Matce Bożej.
  5. W przyszłym tygodniu, w sobotę 11 maja rozpocznie się peregrynacja relikwii bł. rodziny Ulmów w naszej diecezji warszawsko-praskiej i będzie trwała do soboty 18 maja. Nasza parafia wraz z całym dekanatem praskim i bródnowskim jest zaproszona na Mszę św. w sobotę 11 maja o godz. 18.00 do bazyliki katedralnej św. Michała i św. Floriana i potem na czuwanie prowadzone przez wspólnoty Domowego Kościoła naszej diecezji.
  6. Relikwie bł. rodziny Ulmów otrzyma nasza parafia w dniu 8 czerwca w Markowej podczas diecezjalnej pielgrzymki. Organizujemy autokar na wyjazd do Markowej w tym dniu, 8 czerwca. Zapisy na tę pielgrzymkę będziemy przyjmowali od 1 maja.