XI niedziela zwykła

  1. Jutro obchodzimy wspomnienie św. Antoniego, jednego z najbardziej popularnych świętych. Zachęcamy do uczestnictwa we Mszy Świętej i wspólnej modlitwy w tym dniu.
  2. Wraz z Fundacją św. Józefa organizujemy kolejne spotkanie z cyklu „Ojczyzna świętych”, które odbędzie się 20 czerwca o godz. 19.00. Tym razem gościem spotkania będzie ks. Robert Wielądek, diecezjalny duszpasterz rodzin, Misjonarz Miłosierdzia, a tematem – ostatnia adhortacja apostolska papieża Franciszka „Amoris Laetitia. O miłości w rodzinie”. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
  3. Do dzisiejszej gazetki parafialnej jest dołączony dodatek poświęcony przygotowaniom do Światowych Dni Młodzieży w naszej parafii. W przyszłą niedzielę zapraszamy na spotkanie przedstawicieli rodzin, które zadeklarowały chęć przyjęcia młodych ludzi, którzy przybędą do nas w ramach tzw. tygodnia w diecezjach w dniach 21-25 lipca. Gościem spotkania będzie dr Stanisław Szuro, pracownik naukowy Uniwersytetu Warszawskiego, wieloletni przewodnik po Ziemi Świętej. Wolontariusze młodzieżowi będą mieli szkolenie w zakresie bezpieczeństwa przez pracowników policji w najbliższą środę o godz. 19.30. Przy okazji bardzo gorąco zachęcamy jeszcze młodych ludzi do włączenia się do grona wolontariuszy parafialnych. O zaangażowanie prosimy również starszych, bo młodzi, którzy do nas przybędą będą gośćmi całej naszej parafii.