X niedziela zwykła

  1. Dziękujemy ministrantom, bielankom i panom z asysty kościelnej, którzy przez całą oktawę uroczystości Bożego Ciała i w piątkową uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa brali udział w procesji eucharystycznej.
  2. Dziękujemy wszystkim uczestnikom I Parafialnego Biegu św. Rodziny, który odbył się wczoraj w lasku bródnowskim, a zdobywcom pucharów i medali gratulujemy.
  3. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00, o 17.30 – nabożeństwo czerwcowe. Zachęcamy do brania udziału w nabożeństwach czerwcowych przez cały obecny miesiąc w dni powszednie po Mszy Świętej wieczornej, a w niedzielę o 17.30.
  4. Przypominamy, że w każdy czwartek jest możliwość osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu w godzinach od 15 do 18. Przypominamy również, że w najbliższy piątek, drugi w miesiącu, zapraszamy na godzinę miłosierdzia na godzinę 15.00. Odmówimy najpierw koronkę do Bożego Miłosierdzia, a następnie zostanie odprawiona Msza Święta, na którą można zgłaszać swoje intencje.
  5. Młodzież przygotowująca się do wyjazdu do Krakowa oraz do przyjęcia gości w naszej parafii w czasie Światowych Dni Młodzieży pragnie w najbliższą niedzielę zorganizować kiermasz ciast. Wszystkich, którzy mogą, prosimy o wsparcie tej inicjatywy zarówno poprzez przynoszenie własnoręcznie przygotowanych ciast rano w przyszłą niedzielę, jak również poprzez nabycie ich w czasie kiermaszu. Informujemy, że spotkanie dla rodzin pragnących przyjąć młodzież w swoich domach odbędzie się za 2 tygodnie w niedzielę 19 czerwca o godz. 19.00.
  6. Dzisiaj, w Święto Dziękczynienia, po Mszy Świętej przed kościołem zbierane są ofiary do puszek przeznaczone na kontynuowanie budowy Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.