IX Niedziela Zwykła

  1. Trwa oktawa uroczystości Bożego Ciała. Wszystkich parafian, a zwłaszcza bielanki, ministrantów i dzieci pierwszokomunijne, zapraszamy codziennie do wzięcia udziału w procesji eucharystycznej połączonej z nabożeństwem majowym (czerwcowym) dziś o godz. 17.30, a w pozostałe dni oktawy po Mszy Świętej o godz. 18.00. W czwartek po procesji – poświęcenie wianków.
  2. Jutro, w poniedziałek 30 maja, zapraszamy wraz z Fundacją św. Józefa na spotkanie z cyklu „Ojczyzna świętych”. Gościem spotkania będzie pani Helena Kot, Libanka mieszkająca w Polsce, a tematem: Święty Charbel – pustelnik z Libanu. Zapraszamy jutro na godz. 19.00, po Mszy Świętej wieczornej.
  3. W najbliższy piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jednocześnie jest to pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź – po południu od godz. 16.30, o 17.00 – Msza Święta dla dzieci.
  4. W sobotę Msza Święta w intencji kółek różańcowych o godz. 8.00, wcześniej o 7.15 różaniec. Po Mszy Świętej – spotkanie w domu parafialnym.
  5. W sobotę 4 czerwca odbędzie się nasz parafialny bieg w lasku bródnowskim. Początek o godz. 10.00. Zapisy, bliższe informacje i trasa biegu – na stronie parafialnej. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, a także do wspólnego świętowania na trasie biegu.