XII niedziela zwykła

  1. Wczoraj w katedrze św. Floriana ks. Arcybiskup Henryk Hoser w czasie uroczystej Mszy Świętej pobłogosławił ponad 40 mężczyzn, którzy po przejściu rocznej formacji zostali przeznaczeni do posługi jako nadzwyczajni szafarze Eucharystii. Wśród nich jest także nasz parafianin Julian Reaud.
  2. W piątek 24 czerwca przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Zachęcamy do uczestniczenia we Mszy Świętej w tym dniu i informujemy, że z racji uroczystości post piątkowy w tym dniu nie obowiązuje.
  3. W przeddzień zakończenia roku szkolnego w czwartek 23 czerwca zapraszamy na godz. 18.00 wszystkie dzieci i młodzież na Mszę Świętą dziękczynną za wszystkie łaski udzielona przez Pana Boga w ciągu całego roku szkolnego. Wcześniej, od godziny 17.30, będzie możliwość przystąpienia do spowiedzi.
  4. Wraz z Fundacją św. Józefa zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Ojczyzna Świętych” jutro, w poniedziałek 20 czerwca, o godz. 19.00. Gościem spotkania będzie ks. Robert Wielądek, diecezjalny duszpasterz rodzin, misjonarz jubileuszowego Roku Miłosierdzia. Tematem spotkania będzie ostatnia adhortacja apostolska papieża Franciszka „Amoris laetitia. O miłości w rodzinie”. Serdecznie zapraszamy.
  5. W najbliższą środę 22 czerwca ponownie otrzymamy transport jabłek przekazany przez Caritas diecezji siedleckiej. Każda rodzina będzie mgła otrzymać bezpłatnie skrzynkę jabłek. Zapraszamy wszystkich w najbliższą środę w godzinach 11-19.
  6. W przyszłą niedzielę 26 czerwca o godzinie 10.30 zostanie odprawiona Msza Święte w intencji róż różańcowych dorosłych, młodzieży i dzieci.