XIII niedziela zwykła

  1. W środę 29 czerwca obchodzimy uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Zachęcamy do uczestniczenia we Mszy Świętej w tym dniu. Ofiary zebrane na tacę będą przeznaczone na działalność apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiadać będziemy rano i po południu od godz. 17.30. O 18.00 – Msza Święta wynagradzająca. W sobotę Msza Święta w intencji kółek różańcowych o godz. 6.30, po Mszy Świętej – różaniec z rozważaniami fatimskimi.
  3. Informujemy, że od piątku, przez cały miesiąc lipiec i sierpień będzie obowiązywał wakacyjny porządek Mszy Świętych i dyżurów kancelaryjnych. W dni powszednie nie będzie Mszy Świętej o godzinie 8.00, zaś w niedzielę nie będzie Mszy Świętej o godz. 13.00. Chrzty będą udzielane w drugą i czwartą niedzielę miesiąca podczas Mszy Świętej o godz. 12.00. Kancelaria parafialna będzie czynna we wtorki i piątki w godzinach 9.00 – 10.00 i 16.00 ‑ 17.45. W sprawach pilnych można zgłaszać się do księży do zakrystii bezpośrednio po każdej Mszy Świętej.
  4. Po wakacjach pragniemy zorganizować kolejny, siódmy festyn parafialny w niedzielę 18 września. Jednym z jego elementów będzie loteria, dlatego już dziś zachęcamy, aby gromadzić fanty i ewentualnie pomyśleć o ufundowaniu nagród.