Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Dzisiejsza niedziela kończy liturgiczny okres Świąt Bożego Narodzenia, rozpoczyna się okres zwykły w ciągu roku. W polskiej tradycji śpiewamy kolędy do dnia 2 lutego.
  2. Dzisiaj odbędą się kolejne spotkania dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania, a za tydzień 20 stycznia kolejne spotkania dla dzieci kl. III, przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców,
  3. Również za tydzień w niedzielę 20 stycznia po Mszy św. wieczornej o godz. 18.45 zapraszamy wszystkich małżonków na pierwsze comiesięczne spotkanie – katechezę o życiu małżeńskim i sakramencie małżeństwa, które poprowadzi ks. Robert Wielądek, rezydent przy naszej parafii i jednocześnie diecezjalny duszpasterz rodzin.
  4. Za tydzień w poniedziałek 21 stycznia, również o godz. 18.45, zapraszamy na kolejny wykład o ikonach, który prowadzi dr Jerzy Kazimierczak, tym razem o przedstawieniach Trójcy Świętej.
  5. W najbliższym tygodniu pragniemy kontynuować odwiedzanie parafian wg następującego planu:
    14 stycznia – poniedziałek – Sawy, Tristana, Wallenroda, Don Kichota, Króla Artura, Fausta, Guliwera,
    15 stycznia – wtorek – Warsa, Benedykta, Litawora, Protazego, Rolanda, Sowizdrzała, Błażeja, Gustawa,
    16 stycznia – środa – Kondratowicza 61, 61a 61b,
    17 stycznia – czwartek – Kondratowicza 63, 63a, 63b, 63c,
    18 stycznia – piątek – Kondratowicza 65, 65a, 65c,
    19 stycznia – sobota – Dominiki, Irminy, Lecha, Rafaela, Figara, Matyldy,
    21 stycznia – poniedziałek – Kondratowicza 65b, 65d, 65e, 65f.
    W sobotę rozpoczynamy odwiedzanie parafian o godz. 11.00, w poniedziałek i wtorek o godz. 16.00, a w pozostałe dni na „Parku Leśnym” od godz. 17.00.
    W czasie trwania kolędy kancelaria parafialna jest czynna w środy i piątki w godz. 9.00 – 10.00 i 16.00 – 17.45.