Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. Dzisiaj z racji Niedzieli Miłosierdzia zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. o godz. 15.00 poprzedzona koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 14.45.
  2. Jutro w poniedziałek przypada liturgiczny obchód uroczystości Zwiastowania Pańskiego, przeniesiony z 25 marca, który to dzień przypadł w Wielkim Tygodniu.
  3. Przypominamy, że w każdy drugi piątek miesiąca, a więc także w najbliższy piątek, zapraszamy na godz. 15.00 na godzinę Miłosierdzia: koronkę i Mszę św. zbiorową do Miłosierdzia Bożego.
  4. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w naszej parafii w czwartek 7 kwietnia o godz. 20.00. Wszystkich narzeczonych serdecznie zapraszamy.
  5. Fundacja św. Józefa zwraca się z prośbą do parafian o przekazywanie 1% podatku na rzecz Fundacji. Członkowie Fundacji pomogą wypełnić i wysłać PIT zarówno osobom, które są zobowiązane do rozliczenia podatku, jak i tym, które są zwolnione z tego obowiązku (np. emeryci), ale chcą wesprzeć nasze dzieło. Chętnych zapraszamy w najbliższą środę 6 kwietnia w godz. 8.30 – 10.00.
  6. Informujemy, że w dniu 4 czerwca pragniemy zorganizować bieg dwuosobowych drużyn młodzieżowych po lasku Bródnowskim. Młodzież zainteresowaną tym biegiem organizatorzy zapraszają na spotkanie informacyjne w przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej.