III Niedziela Wielkanocna

  1. W miniony czwartek rozpoczął się kurs przedmałżeński. Narzeczonych serdecznie zapraszamy w kolejne czwartki na godz. 20.00.
  2. Zapraszamy na kolejne spotkanie młodych małżeństw prowadzone przez ks. Roberta w najbliższą sobotę o godz. 11.00.
  3. Członkowie Fundacji św. Józefa proponują pomoc w wypełnianiu PIT-u osobom, które są zobowiązane do rozliczenia podatku, a także osobom, które są zwolnione z tego obowiązku, ale chcą wesprzeć działania Fundacji, przekazując 1% podatku. Chętnych zapraszamy jutro w poniedziałek w godz. 8.30 – 10.00.
  4. W najbliższy czwartek 14 kwietnia odbędzie się kolejne comiesięczne spotkanie Środowiska Medycznego, gromadzącego się przy naszej parafii. Tematem spotkania  jest „Miłosierdzie Boga w posłannictwie Kościoła” na podstawie VII rozdziału encykliki Jana Pawła II „Dives in Misericordia”.
  5. Spotkanie dla kandydatów z kl. III gimnazjum przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania odbędzie się w przyszłą niedzielę 17 kwietnia wyjątkowo nie przed a po Mszy św. wieczornej.
  6. Informujemy, że w dniu 4 czerwca pragniemy zorganizować bieg dwuosobowych drużyn młodzieżowych po lasku Bródnowskim. Młodzież zainteresowaną tym biegiem organizatorzy zapraszają na spotkanie informacyjne dzisiaj po Mszy św. wieczornej.