XIV Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00 i będzie trwała do Mszy św. wieczornej.
  2. W czwartek 11 lipca obchodzimy święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.
  3. Przypominamy, że podobnie jak w latach ubiegłych, w lipcu i sierpniu nie odprawiamy Mszy św. o godz. 13.00, a w dni powszednie Mszy św. o godz. 8.00. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorki i piątki w godz. 9.00-10.00 i 18.30-19.30. Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartki w godz. 17.00-18.00. Chrzty będą udzielane w drugą i czwartą niedzielę miesiąca podczas Mszy św. o godz. 12.00.
  4. Informujemy, że doroczny festyn parafialny pragniemy zorganizować w niedzielę 22 września. Już dziś zachęcamy, by niedzielne popołudnie w tym dniu spędzić we wspólnocie parafialnej. Osoby, które byłyby gotowe zaprezentować różnorodne swoje talenty na scenie w czasie festynu serdecznie zapraszamy do współpracy.
  5. Zachęcamy do lektury naszego diecezjalnego tygodnika „Idziemy”. Znajdziemy tam m.in. artykuł zatytułowany „Małżeństwo do odkrycia”, który jest zapisem rozmowy z ks. Robertem.
  6. Jak zapewne część z nas wie, ks. Rafał wraz z dziećmi i wychowawcami wrócił z kolonii dzień wcześniej, w miniony poniedziałek. Powodem było trudne doświadczenie, wobec którego stanęła cała grupa. Dzięki Bogu i ofiarnej postawie księdza i opiekunów wszyscy wrócili cali i zdrowi.