XXXVI Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00, o godz. 17.15 różaniec. Przypominamy, że przez cały październik gromadzimy się na modlitwie różańcowej codziennie o godz. 17.15. W poniedziałki, środy i piątki różaniec prowadzą dzieci wraz z katechetami.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiedź rano podczas Mszy św. i po południu od godz. 17.30, o godz. 18.00 Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W sobotę Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi i w intencji kółek różańcowych o godz. 6.30, później różaniec i rozważanie fatimskie a następnie spotkanie kółek różańcowych w domu parafialnym.
  3. Rozpoczął się kurs przedmałżeński w naszej parafii. Spotkania odbywają się w poniedziałki o godz. 20.00 w domu parafialnym.
  4. Dziecięce i młodzieżowe zespoły liturgiczne: ministrantów, lektorów i scholę zapraszamy w sobotę 7 października na Mszę św. o godz. 18.00. Zapraszamy również rodziców dzieci i młodzieży.
  5. Spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z klas I szkół średnich, którzy rozpoczynają przygotowanie, odbędzie się za tydzień w niedzielę 8 października o godz. 17.00.
  6. Jutro obchodzimy wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów, we wtorek przeniesione z piątku święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w środę wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, w czwartek wspomnienie św. s. Faustyny, a w sobotę wspomnienie Matki Bożej Różańcowej.