XXV Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj o godz. 12.00 odbędzie się (odbyło się) spotkanie dzieci kl. III, które pragną przystąpić do I Komunii św. w naszym kościele i ich rodziców. Podobne spotkania będą odbywały się co miesiąc.
  2. Spotkanie dla osób, które uczestniczyły wiosną w rekolekcjach maryjnych, prowadzonych przez ks. Andrzeja Kopczyńskiego, i złożyły akt oddania się Matce Bożej, odbędzie się jutro w kościele o godz. 19.00.
  3. Kurs przedmałżeński rozpocznie jutro o godz. 20.00 w domu parafialnym. Narzeczonych serdecznie zapraszamy
  4. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania, którzy uczestniczyli w przygotowaniu w ubiegłym roku szkolnym odbędzie się dzisiaj o godz. 17.00. Bierzmowanie 14 listopada we wtorek o godz. 18.00.
  5. Spotkanie grupy biblijnej również dzisiaj o godz. 19.00.
  6. Dziecięce i młodzieżowe zespoły liturgiczne: ministrantów, lektorów, scholę dziecięcą zapraszamy w sobotę, 7 października na Mszę św. o godz. 18.00. Zapraszamy również rodziców dzieci i młodzieży.
  7. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienie kilku ważnych świętych: w środę św. Wincentego a Paulo, w czwartek św. Wacława (patrona ks. Wacława Madeja, który 1 sierpnia rozpoczął posługę w naszej parafii jako Rezydent), w piątek świętych Archaniołów: Gabriela, Michała i Rafała (patrona ks. Rafała), w sobotę św. Hieronima.
  8. Dziękujemy wszystkim parafianom i gościom, którzy wzięli udział w festynie parafialnym w ubiegłą niedzielę. Cieszymy się, że było tak wiele osób, że wielu z nas czynnie zaangażowało się w przeprowadzenie festynu, wielu dzieliło się swoimi telnetami i umiejętnościami. Dziękujemy też wszystkim ofiarodawcom
    i sponsorom nagród.