IV Niedziela Zwykła

  1. We wtorek, 2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, popularnie zwane świętem Matki Boskiej Gromnicznej. W naszym kościele Msze św. będą odprawione o godz. 6.30, 8.00, 10.00, 17.00 i 18.00. Od wielu lat, na mocy decyzji papieża św. Jana Pawła II, dzień ten obchodzony jest również, jako święto osób konsekrowanych, czyli poświęconych Bogu. Podczas Mszy św. o godz. 17.00 i 18.00 gościem w naszej parafii będzie s. Monika, pallotynka, która przybliży nam drogę powołania zakonnego.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiedź rano i po południu od 17.30 i o godz. 18.00 Msza św. wynagradzająca. W sobotę o 7.15 różaniec z rozważaniem, o 8.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi i po niej spotkanie w domu parafialnym.
  3. Spotkanie dla kandydatów na ministrantów odbędzie się w niedzielę
    7 lutego o godz. 10.00. Zapraszamy chłopców z kl. III i starszych.
  4. Wczoraj zakończyliśmy spotkania kolędowe z parafianami, którzy na nasze zaproszenie przybyli do kościoła. Dziękujemy za obecność, włączanie się w rozmowę, udział we Mszy św. i wspólnej modlitwie, za ofiary złożone na potrzeby parafii.