3. rocznica konsekracji kościoła Świętej Rodziny

18 czerwca jest dla naszej parafii uroczystością rocznicy konsekracji naszego kościoła. Kościół będzie otwarty w ciągu całego dnia, zapalone będą tzw. zacheuszki, czyli świece umieszczone w miejscach, gdzie namaszczone były mury naszego kościoła. Po Mszy św. o godz. 8.00, w porze modlitwy „Anioł Pański” (godz. 12.00), w godzinie Miłosierdzia o godz. 15.00 i przed Mszą św. wieczorną będą przypomniane krótkie filmy z uroczystości konsekracji sprzed trzech lat, pokazane wybrane zdjęcia. Wszystkich zapraszamy na uroczystą Mszę św. dziękczynną w trzecią rocznicę konsekracji ołtarza i naszej świątyni, której o godz. 18.00 będzie przewodniczył ks. Abp Henryk Hoser. Po Mszy św. procesja eucharystyczna na zakończenie oktawy uroczystości Bożego Ciała.