Msza Święta Środowiska Medycznego Świętej Rodziny

Środowisko Medyczne Świętej Rodziny zaprasza 14 maja do kościoła Świętej Rodziny na Zaciszu na Mszę Świętą o godz. 19:00 w intencji prawnej ochrony życia dzieci nienarodzonych oraz na konferencję – homilię „Niespokojne jest serce człowieka póki nie spocznie w Bogu (św. Augustyn), którą wygłosi ks. prof. dr hab. Marek Starowieyski.
Duszpasterstwo Służby Zdrowia przy Parafii Świętej Rodziny na Zaciszu, skupiające lekarzy, pielęgniarki, położne, farmaceutów, stomatologów, logopedów, organizuje we współpracy lekarzy i kapłanów Ruchu Rodzin Nazaretańskich comiesięczne spotkania dla osób posługujących chorym. Cykl spotkań w roku 2019/2020 oparty jest o nauczanie Ojców Kościoła pt: DOKTORZY DLA DOKTORÓW.
Przypominamy, że liczba osób mogących uczestniczyć w liturgii wewnątrz naszego kościoła, wraz z osobami posługującymi nie powinna przekraczać 32. Przypominamy, że wszyscy uczestnicy z wyjątkiem celebransa są zobowiązani do zakrywania ust i nosa.