V Niedziela Wielkanocna

  1. Dzisiaj zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. o godz. 16.00, z racji drugiej niedzieli miesiąca będzie również Msza św. o godz. 13.00.
  2. Nabożeństwo majowe odprawiamy dzisiaj o godz. 17.30, a w dni powszednie bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.
  3. W tym tygodniu w środę obchodzimy wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej, w czwartek św. Macieja Apostoła, zaś w sobotę święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski i metropolii warszawskiej.
  4. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10.30 jedno z dzieci z kl. III przystąpi do I Komunii św. Pojedyncze dzieci, których rodzice wyrazili takie pragnienie, będą miały swoją I Komunię św. podczas Mszy św. o godz. 10.00 i 12.00 w kolejne soboty.
  5. Przypominamy, że transmitujemy z naszego kościoła niedzielne Msze św. o godz. 10.30 i 12.00, oraz w dni powszednie Msze św. wieczorne wraz z nabożeństwem majowym.
  6. W najbliższy piątek wieczorem odbędzie się spotkanie parafialnej rady duszpasterskiej, on-line. Można zgłaszać swoje uwagi i postulaty przed tym spotkaniem, kierując je na pocztę parafialną kontakt@parafiaswrodziny.pl