Teresa Kłębkowska – Reńska powróciła do Domu Ojca

13 czerwca o godz. 11.00 w kościele Świętej Rodziny na Zaciszu pożegnamy naszą parafiankę śp. Teresę Kłębkowską – Reńską, która przeżywszy 92 lata, narodziła się dla Nieba 7 czerwca 2019 r. Po Mszy św. nastąpi odprowadzenie ciała na cmentarz na Wawrzyszewie.

Pani Teresa była zasłużonym i uznanym architektem. W naszej pamięci pozostanie jako wielka osobowość – ta, która, zaprojektowała kościół Świętej Rodziny na Zaciszu. Po konsekracji kościoła powiedziała: „Podczas uroczystości konsekracji kościoła byłam pełna wdzięczności Bogu za to wspólne dzieło wielu ludzi. Towarzyszyła mi radość, że mój pomysł, który zrodził się niewątpliwie pod natchnieniem Ducha Świętego, stał się rzeczywistością. Jestem Bogu za to bardzo wdzięczna.”

Polecamy śp. Teresę modlitwie. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen