Dzień Modlitwy w środę 27 lutego

Zapraszamy w środę 27 lutego na DZIEŃ MODLITWY, jako duchowy owoc czasu Nawiedzenia Parafii przez Matkę Bożą w Kopii Cudownego Obrazu Jasnogórskiego. To czas szczególnej modlitwy wspólnoty parafialnej i zawierzenie Bogu intencji osobistych, rodzinnych, parafialnych, a także całej diecezji i Kościoła powszechnego. Kościół Świętej Rodziny na Zaciszu otwarty będzie od rana do wieczora. Przez cały dzień będzie można przystąpić do sakramentu pojednania.

Program Dnia Modlitwy:
6.30 Msza św.
7.00 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP
8.00 Msza św.
8.30 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec św. (tajemnice radosne)
11.30 Różaniec św. (tajemnice światła)
12.00 Anioł Pański i schowanie Najświętszego Sakramentu
15.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia, a po niej Różaniec św. (tajemnice bolesne)
17.30 Różaniec św. (tajemnice chwalebne)
18.00 Msza św.
19.00-21.00 Wieczór ciszy
21.00 Apel Jasnogórski