VIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przypada pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00, o godz. 17.30 Nieszpory.
  2. W tym tygodniu przypada Środa Popielcowa, rozpoczynająca okres Wielkiego Postu. Msze św. odprawimy w tym dniu o godz. 6.30, 8.00, 17.00, 18.00, 19.00. Posypanie głów popiołem odbędzie się podczas każdej Mszy św.
    Przypominamy, że w Środę Popielcową wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych obowiązuje wszystkich, którzy ukończyli 14 rok życia, zaś post ilościowy obowiązuje wszystkich między 18 a 60 rokiem życia.
    Wielkopostne nabożeństwo Drogi krzyżowej będziemy odprawiali w piątki o godz. 17.00 dla dzieci, o godz. 17.30 dla dorosłych, o godz. 19.00 dla młodzieży i wszystkich później wracających z pracy.
    Na Gorzkie żale zapraszamy wszystkich w niedziele Wielkiego Postu na godz. 17.15.
    Parafialne rekolekcje wielkopostne rozpoczną się w czwartek 28 marca i będą trwały do niedzieli 31 marca.
  3. W przyszłą niedzielę 10 marca zapraszamy dzieci, rodziców i dziadków na spotkanie autorskie z panem Wojciechem Widłakiem, autorem m.in. serii książek o Panu Kuleczce i Wesołym Ryjku. Odbędzie się ono po Mszy św. dla dzieci, czyli ok. godz. 11.30 w domu parafialnym.