V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  1. Jutro przypada uroczystość św. Józefa. Zapraszamy do uczestniczenia we Mszy św. w tym dniu. Na godz. 18.00 w szczególny sposób zapraszamy ojców ze swoimi
    12-letnimi synami. Otrzymają oni specjalne błogosławieństwo.W najbliższy piątek, ostatni przed Niedzielą Palmową, podobnie jak w latach ubiegłych, odprawimy Drogę Krzyżową, idąc ulicami naszego osiedla. Rozpocznie się ona bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.00. W związku z tym nie będzie Drogi Krzyżowej o godz. 17.30, będzie zaś Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17.00.
  2. Osoby, które nie skorzystały dotychczas ze spowiedzi w okresie Wielkiego Postu zapraszamy w najbliższą sobotę w godz. od 17.00 do 19.00. Prosimy, by nie odkładać spowiedzi na Niedzielę Palmową i okres Wielkiego Tygodnia.
  3. Przed kościołem, po Mszy św. są zbierane ofiary do puszek na kwiaty do Grobu Pańskiego, zaś w kościele przy figurze św. Antoniego umieszczony jest kosz, gdzie można składać ofiary rzeczowe na świąteczne paczki dla ubogich. W księgarence pod dzwonnicą można nabyć świece wielkanocne Caritas i karty świąteczne.
  4. W przyszłą niedzielę będą rozprowadzane palmy, z których dochód przeznaczony jest na potrzeby parafii.