90 urodziny Pani Teresy Kłębkowskiej-Reńskiej

Pani Teresa Kłębkowska-Reńska, architekt, która zaprojektowała kościół Świętej Rodziny, kilka dni po uroczystości konsekracji naszej nowej świątyni, skończyła 90 lat. Wspólnota neokatechumenalna, w której jest Pani Teresa, przygotowała dla Niej urodzinową niespodziankę. Był wspaniały tort, wyśpiewane życzenia i wspólne radowanie. Pani Tereso dziękujemy za talent, serce i świadectwo życia!

 

Po uroczystości konsekracji kościoła Świętej Rodziny, 18 czerwca, Pani Teresa powiedziała: Podczas uroczystości byłam pełna wdzięczności Bogu za to wspólne dzieło wielu ludzi. Towarzyszyła mi radość, że mój pomysł, który zrodził się niewątpliwie pod natchnieniem Ducha Świętego, stał się rzeczywistością. Jestem Bogu za to bardzo wdzięczna. Dziękuję też ks. Proboszczowi, który włożył tyle pracy, inwencji i determinacji, żeby nasze marzenie o świątyni stało się realnością. Bardzo się cieszę z obecności księdza Arcybiskupa Henryka Hosera, którego osobiście bardzo cenię. Dziękuję za akt konsekracji naszego kościoła. Bogu niech będą dzięki!

IMG 2960

IMG 2981

IMG 2991