Uroczystość Chrystusa Króla

  1. Dzisiaj bezpośrednio po każdej Mszy św. podejmujemy Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Dzisiaj będzie odprawiona dodatkowa Msza św. o godz. 16.00 dla dzieci kl. III ze SP nr 52 i przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców.
  2. Za tydzień rozpoczynamy nowy rok liturgiczny okresem Adwentu czyli radosnego oczekiwania na przyjście Pana. Roraty będziemy odprawiali podobnie jak w latach ubiegłych w dni powszednie Adwentu o godz. 6.30. Rekolekcje adwentowe rozpoczną się 11 grudnia w III Niedzielę Adwentu.
  3. Opłatek na stół wigilijny rozprowadzany będzie przy bocznym wyjściu pod dzwonnicą. Osoby, które potrzebują go nabyć wcześniej mogą to uczynić już dzisiaj.
  4. Ukazał się nowy numer gazetki parafialnej, a w niej m.in. rozmowa z ks. Robertem Wielądkiem.