XXVIII Niedziela Zwykła

  1. Przypominamy, że przez cały październik gromadzimy się w naszym kościele na modlitwie różańcowej o godz. 17.15. W poniedziałki, środy
    i piątki różaniec prowadzą dzieci wraz z katechetami.
  2. Rozpoczął się w naszej parafii kurs przedmałżeński. Narzeczonych serdecznie zapraszamy w kolejne czwartki na godz. 20.00.
  3. Gimnazjum Wyspa JP2 zaprasza na kolejny rajd rowerowy „Za Papieżem na rowerze”, który odbędzie się w sobotę 15 października śladami pielgrzymek anglojęzycznych. Rozpoczęcie w parafii Św. Marii Magdaleny o godz. 9.30, zakończenie ok. godz. 16.00 w Gimnazjum nr 145 przy ul. Krasiczyńskiej. Organizatorzy zapraszają młodzież gimnazjalną i licealną.
  4. Środowisko Medyczne Świętej Rodziny 13 października zaprasza na kolejne spotkanie pt: Towarzyszenie duchowe leczonym i leczącym. W programie o godz. 19.00 Msza św. Po Mszy św. prelekcja ks. Sławomira Abramowskiego, lekarza, misjonarza i proboszcza parafii św. Jana Pawła II na Bemowie
  5. Dzisiaj w całej Polsce obchodzimy kolejny Dzień Papieski pod hasłem: „Jan Paweł II – Bądźcie świadkami miłosierdzia”. Po Mszy św. zbierane są ofiary do puszek przeznaczone na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia na stypendia dla ubogiej i zdolnej młodzieży. Dodatkowo w księgarni pod dzwonnicą przy składaniu ofiary można otrzymać biograficzny film fabularny na DVD pt „Jan Paweł II”.
  6. Ukazał się nowy numer gazetki parafialnej „Rodzina na Zaciszu”.