XXVII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj przypada pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00, o godz. 17.15 różaniec. Przypominamy, że przez cały październik gromadzimy się w naszym kościele na modlitwie różańcowej codziennie o godz. 17.15. W poniedziałki, środy i piątki różaniec prowadzą dzieci wraz z katechetami.
  2. Jutro w naszej diecezji obchodzimy święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, przeniesione z czwartku 29 września, we wtorek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, a w środę św. Siostry Faustyny.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiadać będziemy rano podczas Mszy św. i po południu od godz. 16.30, o godz. 17.00 Msza św. dla dzieci, o godz. 17.30 różaniec, o godz. 18.00 Msza św. wynagradzająca.
  4. Pierwsze spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z III kl. gimnazjum odbędzie się dzisiaj o godz. 17.15, zaś drugi rok przygotowań dla I kl. liceum rozpocznie się za tydzień w niedzielę 9 października również o godz. 17.15.
  5. W tym tygodniu w czwartek rozpocznie się kur przedmałżeński. Narzeczonych serdecznie zapraszamy w kolejne czwartki na godz. 20.00.
  6. W lutym, w drugim tygodniu ferii, w dniach od 18 do 25 lutego organizujemy parafialna pielgrzymkę do Fatimy. Bliższe informacje i zapisy u ks. Proboszcza.