XVI Niedziela Zwykła

  1. Wszystkim, którzy przygotowali i wzięli udział w festynie parafialnym w ubiegłą niedzielę serdecznie dziękujemy. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy ufundowali nagrody, rozlosowane pod koniec festynu, dostarczając wszystkim, a zwłaszcza dzieciom, wielu emocji. Cieszymy się, że wiele osób włączyło się w przygotowanie i przeprowadzenie tego spotkania, ważnego dla integrowania naszej społeczności parafialnej.
  2. Informujemy, że w przyszłą niedzielę rozpocznie się cykl spotkań przygotowujących do przyjęcia sakramentu Bierzmowania. Kandydatów z III kl. gimnazjum wraz z rodzicami zapraszamy za tydzień 2 października na godz. 17.15 do domu parafialnego. Młodzież ponad gimnazjalna rozpocznie drugi rok spotkań za dwa tygodnie w niedzielę 9 października również o godz. 17.15 w domu parafialnym.
  3. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Różaniec fatimski o godz. 7.15, rozważanie, a następnie Msza św. w intencji kółek różańcowych. Serdecznie zapraszamy. Od soboty rozpoczniemy nabożeństwa różańcowe. Będą odbywały się przez cały miesiąc codziennie o godz. 17.15. W poniedziałki, środy i piątki różaniec poprowadzą dzieci wraz z katechetami.
  4. Kurs przedmałżeński rozpoczniemy w czwartek 6 października o godz. 20.00. Wszystkich narzeczonych serdecznie zapraszamy.