XV Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj zapraszamy wszystkich na kolejny doroczny festyn parafialny. Program dla dzieci rozpocznie się po Mszy św. o godz. 10.30, zaś po Mszy św. o godz. 12.00 nastąpi oficjalne rozpoczęcie festyny. Przed kościołem już teraz, po każdej Mszy św., można nabywać losy, a wygrane fanty można odebrać w domu parafialnym w pomieszczeniu kawiarenki.
  2. Spotkanie dla dzieci kl. III przygotowujących się do I Komunii św. ze SP nr 84, połączone ze Mszą św. odbędzie się w przyszłą niedzielę 25 września o godz. 10.30, zaś dzieci kl. III ze SP nr 52 i ich rodziców, również za tydzień w niedzielę o godz. 16.00.
  3. Msza św. w intencji róż różańcowych rodziców, młodzieży i dzieci zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę 25 września o godz. 10.30.
  4. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w czwartek 6 października o godz. 20.00. Wszystkich narzeczonych serdecznie zapraszamy.
  5. Terminy spotkań dla kandydatów do Bierzmowania zostaną podane w następną niedzielę.