Zapraszamy na festyn

 

18 września w naszej parafii organizujemy nasz doroczny festyn parafialny.

 

Zachęcamy wszystkich do czynnego udziału.

 

Program dla dzieci, a raczej rodzin z dziećmi rozpocznie się po Mszy św. o godz. 10.30 w namiocie, dawnej kaplicy. Przez prowadzących został nazwany Ambasadą Imprez. W programie konkursy i zabawy, zespołowe narty, mini szczudła, łowienie ryb i wiele innych atrakcji.

O godz. 13.00 rozpoczną się występy estradowe, Logic_Gate eksperymenty naukowe dla każdego,

o godz. 15.00 zaprasza młodzież na program związany ze ŚDM,

o godz. 16.00 koncert zespołu KANAAN, zdobywcy Nagroda Jury, Nagroda Publiczności), na festiwalu Chrześcijańskie Granie (Złoty Krążek) i na Gospel Festiwal na zamku w Gniewie. zespół o sobie mówi :” Gramy we wszystkich muzycznych kolorach świata, zapamiętale i namiętnie, o TYM co nad nami.”

O godz. 17.00 finał zabawy z fantami.