XIX Niedziela Zwykła

  1. W najbliższą sobotę przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II.
  2. Przypominamy, że spotkania dla kandydatów do bierzmowania z kl. III gimnazjum odbywają się w pierwsze niedziele miesiąca o godz. 17.15, zaś dla kandydatów z I kl. liceum (drugi rok przygotowań) w drugie i czwarte niedziele miesiąca również o godz. 17.15.
  3. Podobnie jak w latach ubiegłych zapraszamy dzieci, rodziny i wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Pochodzie Świętych przed Uroczystością Wszystkich Świętych. Ze względów organizacyjnych zapraszamy na ten pochód trochę wcześniej już w piątek 28 października na godz. 18.00.
  4. Wypominki za zmarłych z naszych rodzin można zgłaszać po Mszach św. w zakrystii oraz w kancelarii parafialnej w godzinach przyjęć. Kartki na wypominki znajdują się przy stoliku z czasopismami oraz w księgarni pod dzwonnicą.
  5. W księgarni można nabyć książkę „Na nitce Bożego Miłosierdzia. Ks. Feliks Folejewski w oczach przyjaciół”.
  6. Osoby, które zgłosiły się na wyjazd na pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela w lutym przyszłego roku prosimy o zgłoszenia się do zakrystii w celu pobrania i wypełnienia formularzy zgłoszeniowych.
  7. Siostry karmelitanki z klasztoru klauzurowego w Warszawie przy ul. Wolskiej podjęły się generalnego remontu swojego domu, który powstał z XIX – wiecznego dworku i wymagał już wymiany dachu, okien, instalacji grzewczej i wodno-kanalizacyjnej. Siostry proszą o wsparcie modlitwą i ofiarą. Przed kościołem można otrzymać obrazki, figurki, książeczki i inne upominki wykonane przez siostry a także, jeśli ktoś zechce, może złożyć ofiarę na ten remont.