XXX Niedziela Zwykła

  1. Przypominamy, że przez cały październik gromadzimy się w naszym kościele na modlitwie różańcowej, codziennie o godz. 17.15. W poniedziałki, środy i piątki różaniec prowadzą dzieci wraz z katechetami.
  2. W najbliższy piątek 28 października organizujemy, podobnie jak w latach ubiegłych, Pochód świętych. Dzieci, rodziny i wszystkich chętnych zapraszamy na Mszę św. na godz. 18.00 i po Mszy św. przejdziemy z modlitwą i śpiewem ulicami naszego osiedla.
  3. Wypominki za zmarłych z naszych rodzin można zgłaszać po Mszach św. w zakrystii oraz w kancelarii parafialnej w godzinach przyjęć. Kartki na wypominki znajdują się przy stoliku z czasopismami oraz w księgarni pod dzwonnicą.
  4. Msza św. w intencji róż różańcowych rodziców, dzieci i młodzieży zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 10.30.