IV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przypada pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00, o godz. 17.30 Nieszpory.
  2. W najbliższy piątek, drugi w miesiącu, zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia na godz. 15.00.
  3. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w naszej parafii w czwartek 14 lutego o godz. 20.00. Narzeczonych serdecznie zapraszamy.
  4. W niedzielę 17 lutego, za dwa tygodnie, organizujemy parafialne wyjście do Muzeum Powstania Warszawskiego i zwiedzanie go z przewodnikiem. Zapisy i szczegółowe informacje w zakrystii.
  5. W sobotę 2 marca, organizujemy parafialny bal karnawałowy, który poprowadzi wodzirej znany nam z ostatnich festynów parafialnych. Zachęcamy wszystkich dorosłych do wzięcia udziału w balu. Zapisy i bliższe informacje w zakrystii.
  6. Pragniemy zorganizować w parafii warsztaty posługiwania się językiem miłości i szacunku, a unikania języka złości i agresji. Warsztaty poprowadzi Elżbieta Stawińska, pedagog, psychoedukator z 29 letnim stażem. Obejmują one 15 trzygodzinnych spotkań raz w tygodniu we wtorki o godz. 18.00, poczynając od 26 lutego. Zapisy w bliższe informacje w zakrystii.
  7. W najbliższym tygodniu pragniemy kontynuować odwiedzanie parafian wg następującego planu:
    4 lutego – poniedziałek – Penelopy, Agnieszki, Ewy, Antygony, Safony, Oktawii, Kingi, Kleopatry, Izoldy, Heloizy, Ireny,
    5 lutego – wtorek – Kanałowa, Moszczenicka, Bohuszewiczówny, Kolista, Gibraltarska, Krahelskiej,
    6 lutego – środa – Gołębia, Czerwińska,
    7 lutego – czwartek – Łukasiewicza, Codzienna, Chmurna,
    8 lutego – piątek – Regatowa, Ładna, Kościerska, Gniazdowska,
    9 lutego – sobota – Korzystna, Skrzypcowa, Zarębska, Roślinna, Samotna, Pospolita,
    11 lutego – poniedziałek – Św. Wincentego 128a, 128b, 128c, 128d, 128e, 128f, 128g,
    W sobotę rozpoczynamy kolędę o godz. 11.00, w bloku przy ul. Św. Wincentego o godz. 17.00, a w pozostałe dni tygodnia o godz. 16.00.