XXX Niedziela Zwykła

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna tydzień misyjny w Kościele. W ciągu tygodnia modlić się będziemy w intencji misjonarzy codziennie w  modlitwie różańcowej o godz. 17.15.
  2. W najbliższy czwartek, 27 października przybędzie do nas ks. Biskup Romuald Kamiński i podczas Mszy św. o godz. 18.00 udzieli sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii.
  3. W piątek przypada święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  4. W miniony piątek odbyło się kolejne, comiesięczne spotkanie dla mężczyzn, ojców rodzin. Takie spotkania odbywają się od dwóch lat. Pojawiły się głosy, aby podjąć analogiczne spotkania dla kobiet, matek. Pierwsze takie spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 19.30.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 10.30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji róż różańcowych rodziców, dzieci i młodzieży.
  6. Na stoliku z czasopismami oraz w zakrystii można zaopatrzyć się w kartki na wypominki jednorazowe i roczne. Wypominki można składać w zakrystii po Mszach św. oraz w kancelarii. Za zmarłych zgłoszonych w wypominkach jednorazowych będziemy modlić się w dniach 1 i 2 listopada po Mszach św. o godz. 18.00.