XXIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00, o godz. 17.30 Nieszpory.
  2. We wtorek 8 września obchodzimy święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
  3. Poświęcenie plecaków i przyborów szkolnych dzieci klas O i I odbędzie się w przyszłą niedzielę 13 września podczas Mszy św. o godz. 10.30.
  4. W najbliższy piątek, drugi piątek miesiąca, zapraszamy na godz. 15.00 na koronkę i Mszę św. do Miłosierdzia Bożego.
  5. Kurs dla narzeczonych, przygotowujących się do zawarcia sakramentu małżeństwa, rozpocznie się w naszej parafii w poniedziałek 5 października o godz. 19.30.
  6. Po wakacyjnej przerwie rozpoczynają się spotkania grupy oazowej. Młodzież licealną i z kl. 8 szkoły podstawowej zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 19.00 w domu parafialnym.
  7. Młodzież przygotowującą się od ponad roku do sakramentu Bierzmowania zapraszamy na spotkanie w niedzielę 20 września po Mszy św. o godz. 18.00. Spotkanie odbędzie się w kościele.
  8. Wspólnota neokatechumenalna zaprasza na kontynuację katechez, które zostały przerwane w marcu na skutek epidemii. Pierwsza z katechez odbędzie się w poniedziałek 21 września o godz. 19.30.
  9. Kancelaria parafialna będzie czynna we wrześniu wg dotychczasowego planu. Nowy rozkład dyżurów kancelaryjnych wejdzie w życie od 1 października. Według nowego planu kancelaria będzie czynna we wtorki, czwartki i piątki w godz. 9.00 – 10.00, 18.30 – 19.30.