XXIV Niedziela Zwykła

  1. Jutro 14 września obchodzimy Święto Podwyższenia Krzyża, we wtorek wspomnienie Matki Boskiej Bolesnej, a w piątek 18 września święto Stanisława Kostki, patrona Polski, a w szczególności polskich dzieci i młodzieży. Zachęcamy do uczestniczenia we Mszach św. w tych dniach.
  2. Po wakacyjnej przerwie rozpoczęły się spotkania grupy oazowej. Młodzież licealną i z kl. VIII szkoły podstawowej zapraszamy na spotkania w soboty o godz. 19.00 w domu parafialnym.
  3. W przyszłą niedzielę 20 września rozpoczynamy spotkania dla dzieci kl. III obu szkół podstawowych i ich rodziców. Rodzice z dziećmi uczestniczą we Mszy św. o godz. 10.30, a po Mszy św. osobne spotkanie dla rodziców i dzieci.
  4. Również w przyszłą niedzielę zapraszamy młodzież II kl. liceum, przygotowującą się od ponad roku do Sakramentu Bierzmowania, Młodzież uczestniczy we Mszy św. o godz. 18.00, a następnie w spotkaniu w kościele.
  5. Kurs dla narzeczonych, przygotowujących się do zawarcia sakramentu małżeństwa, rozpocznie się w poniedziałek 5 października o godz. 19.30 w domu parafialnym.
  6. We wrześniu kancelaria parafialna będzie czynna wg dotychczasowego planu, natomiast od 1 października wejdzie w życie nowy plan dyżurów kancelaryjnych. Będą one odbywały się we wtorki, czwartki i piątki w godz. 9.00-10.00, 18.30-19.30.
  7. Wspólnota neokatechumenalna zaprasza na kontynuację katechez, które zostały przerwane w marcu na skutek epidemii. Pierwsza odbędzie się w poniedziałek 14 września o godz. 19.30.
  8. Ks. Proboszcz zaprasza wszystkich parafian na wspólną Mszę św. dziękczynną w najbliższy wtorek 15 września o godz. 18.00. W tym dniu przypada 25. rocznica rozpoczęcia posługi jako proboszcza w naszej wspólnocie parafialnej. Po Mszy św. krótkie spotkanie w namiocie parafialnym i wspólne świętowanie.
  9. Jest nowy numer gazetki parafialnej „Rodzina na Zaciszu”