XVII Niedziela Zwykła

1. Od czwartku gościmy w naszej parafii grupę młodzieży z Palestyny. Jest ich 89 osób. Dzisiaj młodzież wraz z rodzinami, które ją przyjmują uczestniczyła we Mszy św. o godz. 10.30. Wieczorem około godz. 20.00 zapraszamy wszystkich na wspólne świętowanie a jednocześnie pożegnanie naszych gości, którzy jutro rano udają się do Krakowa.
  2. Jutro obchodzimy liturgiczne święto jednego z Apostołów św. Jakuba zwanego większym. Jednocześnie w tym dniu przypada wspomnienie św. Krzysztofa. Obrzęd błogosławieństwa kierowców i ich pojazdów, jak zapowiadaliśmy, ma miejsce dzisiaj po każdej Mszy św.
  3. Msza św. w intencji Róż różańcowych rodziców, młodzieży i dzieci zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę 31 lipca o godz. 10.30.