XXI Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj o godz. 12.00 Mszę św. odprawił (odprawił) ks. Radosław Janowski, tegoroczny neoprezbiter. Przed dwoma laty ks. Radosław odbywał jako seminarzysta niedzielne praktyki duszpasterskie w naszej parafii. Po Mszy św. udzieli błogosławieństwa prymicyjnego, z którym Kościół wiąże możliwość uzyskania odpustu zupełnego.
  2. Jutro obchodzimy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, we wtorek wspomnienie św. Moniki, w środę jej syna, św. Augustyna, a w czwartek wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  3. W przyszłą niedzielę zapraszamy na wieczór uwielbienia w naszym kościele. Początek o godz. 19.00.
  4. Spotkanie przedwyjazdowe dla osób udających się na pielgrzymkę do Francji z ks. Wacławem w dniach od 26 września do 1 października odbędzie się za trzy tygodnie 15 września o godz. 19.00 w domu parafialnym. Spotkanie poprowadzi dyrektor biura organizującego pielgrzymkę.
  5. Przypominamy, że od 1 września, czyli od następnej niedzieli powracamy do przedwakacyjnego porządku odprawiania Mszy św. i dyżurów kancelaryjnych. Dodatkowa Msza św. niedzielna o godz. 13.00 będzie odprawiana w drugą i czwartą niedzielę miesiąca, w dni powszednie powróci Msza św. o godz. 8.00. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki i piątki w godz. 18.30-20.00, a we wtorki i czwartki w godz. 9.00-10.00, 16.00-17.45.