XIX Niedziela Zwykła

1. W najbliższy czwartek 15 sierpnia obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. będą odprawione tak jak w każdą niedzielę wakacyjną: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. Podczas każdej Mszy św. będzie miał miejsce obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów. Zioła i kwiaty będzie można nabyć przed kościołem. Panie, które chciałyby pomóc w przygotowaniu ziół i kwiatów zapraszamy w środę o godz. 9.00 do namiotu parafialnego.
  2. Zachęcamy do obejrzenia wystawy, umieszczonej od kilku dni w bocznej kaplicy naszego kościoła. Stanowi ją 15 plansz przybliżających nam osobę sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej i historię jej życia. W marcu br. rozpoczął się jej proce beatyfikacyjny.
  3. Wszystkich parafian pragniemy zaprosić na nasz festyn parafialny, który odbędzie się, jak Pan Bóg pozwoli, 22 września. Zapraszamy do czynnego włączenia się w przygotowania i przeprowadzenia festynu. Na scenie parafialnej będzie można zaprezentować swoje talenty, można ufundować nagrody, dostarczyć fanty na loterię, upiec ciasto, zrobić sałatkę, a wszystkich zachęcamy, by zarezerwować czas i przyjść w niedzielne popołudnie 22 września.