XIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00 i będzie trwała do Mszy św. wieczornej.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiadać będziemy rano 15 minut przed Mszą św. i wieczorem od godz. 17.30.
  3. Przypominamy, że podobnie jak w latach ubiegłych, w lipcu i w sierpniu w niedziele nie odprawiamy Mszy św. o godz. 13.00, a w dni powszednie nie ma Mszy św. o godz. 8.00. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorki i piątki w godz. 9.00-10.00, 18.30-19.30. Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartki od 17.00 do 18.00. Chrzty będą udzielane w druga i czwartą niedzielę miesiąca podczas Mszy św. o godz. 12.00. Powyższe zmiany obowiązują od wczoraj do końca sierpnia.
  4. Informujemy, że doroczny festyn parafialny pragniemy zorganizować w niedzielę, 17 września. Już dziś zachęcamy, by niedzielne popołudnie w tym dniu spędzić w rodzinie parafialnej. Osoby, które byłyby gotowe zaprezentować różnorodne swoje talenty na scenie w czasie festynu serdecznie zapraszamy do współpracy. Jednym z elementów festynu będzie loteria. Już dziś zachęcamy, aby zatroszczyć się o gromadzenie fantów i pomyśleć o ufundowaniu nagród.