Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła

1. Nabożeństwo czerwcowe w kościele dzisiaj o godz. 17.30, a w kolejne dni powszednie po Mszy św. wieczornej. Dziś nabożeństwo czerwcowe także przy kapliczce przy ul. Suchej.
  2. W najbliższy czwartek, w przeddzień zakończenia roku szkolnego zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę św. dziękczynną na godz. 18.00. Wcześniej, od godz. 17.30 będzie możliwość przystąpienia do spowiedzi św.
  3. W sobotę, 24 czerwca będziemy obchodzić uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  4. Dzisiaj w naszej parafii uroczystość 6. rocznicy konsekracji naszego nowego kościoła. Dziękujemy Panu Bogu, że jest on pośród nas, że mamy miejsce, gdzie możemy się gromadzić i przyjmować obecność i działanie naszego Pana w sakramentach.
  5. W minionym tygodniu w naszej parafialnej wspólnocie pożegnaliśmy śp. Krystynę Jachacy z ul. Czerwińskiej.