X Niedziela Zwykła

  1. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy współtworzyli procesję Bożego Ciała: Różom Różańcowym, Wspólnocie Wieczernikowej, Wspólnocie Neokatechumenalnej, Lektorom, Oazie, grupie mężczyzn, ojców rodzin za przygotowanie ołtarzy, a także liturgicznej służbie ołtarza, bielankom, dzieciom I-komunijnym, wszystkim którzy wzięli udział w procesji.
  2. Zachęcamy wszystkich do przychodzenia w kolejne dni oktawy, aż do czwartku, na Mszę św. na godz. 18.00, nabożeństwo czerwcowe i procesję. A dziś na godz. 17.30.
  3. Jutro pięciu nowowyświęconych księży z naszej diecezji odprawi Mszę św. prymicyjną i udzieli prymicyjnego błogosławieństwa.
  4. We wtorek dzień wspomnienia św. Antoniego, jednego z najpopularniejszych świętych.
  5. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała, w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, a w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  6. W przyszłą niedzielę obchodzimy w naszym kościele uroczystość rocznicy poświęcenia naszego kościoła. Uroczysta Msza św. o godz. 12.00, po niej, jak stało się tradycją, tort.
  7. Parafia Zmartwychwstania Pańskiego na Targówku Fabrycznym zaprasza w sobotę 17 czerwca na koncert prezentujący obrazy z życia św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego. Szczegółowe informacje na plakacie.