VIII Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu przypada Środa Popielcowa, rozpoczynająca okres Wielkiego Postu. Msze św. odprawiamy w tym dniu o godz. 6.30, 8.00, 17.00, 18.00 i 19.30. Posypanie głów popiołem odbędzie się podczas każdej Mszy św.
  2. Wielkopostne nabożeństwo Drogi Krzyżowej będziemy sprawować w piątki o godz. 16.45 dla dorosłych, o 17.30 dla dzieci i o 19.00 dla młodzieży i wszystkich wracających później z pracy. Na Gorzkie Żale zapraszamy wszystkich w niedziele Wielkiego Postu na godz. 17.15. Parafialne rekolekcje wielkopostne rozpoczną się za dwa tygodnie 13 marca w II niedzielę Wielkiego Postu i będą trwały do środy 16 marca.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiedź rano podczas Mszy św. i wieczorem od godz. 17.00, o 18.00 Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W sobotę o godz. 7.15 różaniec, rozważania fatimskie, o 8.00 Msza św. w intencji kółek różańcowych, po Mszy św. spotkanie w domu parafialnym.
  4. Mamy bilety na kolejny film religijny w Multikinie na Targówku. Zapraszamy tym razem na „Cud Guadalupe”. Seans 17 marca o godz. 19.00. Bilety w cenie 15 zł do nabycia w zakrystii.
  5. Jest dużo spraw, które w ostatnich dniach i tygodniach chcemy powierzać Panu Bogu. W związku z tym, od jutra, w poniedziałki, wtorki, środy i soboty będzie adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi pół godziny przed wieczorną Mszą św.
  6. Od pewnego czasu pojawiły się pytania o istnienie grupy biblijnej w naszej parafii. Chętnych do wspólnego czytania i rozważania Pisma Świętego zapraszamy na pierwsze spotkanie w przyszłą niedzielę, 6 marca, o godz. 19.00 w domu parafialnym.