WIELKI POST 2022

·  Środa Popielcowa (2 marca) rozpoczyna okres Wielkiego Postu. Msze św. odprawimy w tym dniu o godz. 6.30, 17.00, 18.00 i 19.30. Posypanie głów popiołem odbędzie się podczas każdej Mszy św.

·  Wielkopostne nabożeństwo Drogi Krzyżowej będziemy sprawować w piątki o godz. 16.45 dla dorosłych, o 17.30 dla dzieci i o 19.00 dla młodzieży i wszystkich wracających później z pracy.

·  Na Gorzkie Żale zapraszamy wszystkich w niedziele Wielkiego Postu na godz. 17.15.

·  Parafialne rekolekcje wielkopostne rozpoczną się 13 marca w II niedzielę Wielkiego Postu i będą trwały do środy 16 marca.

·  W poniedziałki, wtorki, środy i soboty będzie dodatkowa adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi pół godziny przed wieczorną Mszą świętą.

· 29 marca kościół Świętej Rodziny będzie Wielkopostnym Kościołem Stacyjnym.