Pielgrzymka do Niepokalanowa i Lasek

W najbliższą sobotę organizujemy pielgrzymkę do Niepokalanowa i Lasek. Odbędzie się w podobnej formie, jak czerwcowy wyjazd do Kalisza, czyli jedziemy swoimi samochodami i spotykamy się przed bazyliką w Niepokalanowie o godzinie 10.00. Tam będziemy na Mszy świętej, zobaczymy muzeum poświęcone postaci św. Maksymiliana i działalności misyjnej franciszkanów, pomodlimy się przy jednym z dwunastu na świecie Ołtarzu Pokoju, zjemy obiad, a potem… zależy od pogody i naszych chęci. Jeśli nie będzie padać (a prognozy są coraz lepsze) pójdziemy na krótki spacer po pięknej, szczególnie jesienią Puszczy Kampinoskiej, a jeśli nie, to znajdziemy sobie coś jeszcze do obejrzenia w Niepokalanowie. O 16.00 (trochę późno, ale teraz jest tam bardzo wielu chętnych i nie było już wcześniejszych godzin) rozpoczniemy zwiedzanie Lasek – miejsca związanego z działalnością niedawno beatyfikowanej błogosławionej Matki Róży Czackiej. Nasz pobyt tam zakończy się około 17.30. Chętnych na ten wyjazd, prosimy o zgłoszenia do czwartku do ks. Zbigniewa (tel. 508324519).