XXXIII Niedziela Zwykła

  1. W miniony poniedziałek, 8 listopada 26-osobowa grupa młodzieży naszej parafii przyjęła Sakrament Bierzmowania z rąk ks. Biskupa Jacka Grzybowskiego. Bierzmowaną młodzież, dalszą ich drogę wiary i świadectwa powierzamy modlitwie wszystkich parafian.
  2. Środowisko Medyczne Świętej Rodziny zaprasza na kolejne comiesięczne spotkanie w najbliższy czwartek o godz. 19.00. Będzie ono poświęcone błogosławionej Matce Elżbiecie Róży Czackiej, założycielce dzieła Lasek.
  3. W najbliższy piątek odbędzie się kolejne comiesięczne spotkanie mężczyzn, ojców rodzin. Początek spotkania o godz. 20.20. Wszystkich mężczyzn, ojców rodzin, serdecznie zapraszamy.
  4. Następna niedziela, 21 listopada jest ostatnią w roku liturgicznym. W tym dniu obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla. W katedrze warszawsko-praskiej o godz. 12.30 zostanie odprawiona Msza św., będąca naszym diecezjalnym dziękczynieniem za beatyfikację ks. Prymasa Stefana Wyszyńskiego. Ks. Biskup Romuald Kamiński zaprasza delegacje z każdej parafii na tę uroczystość.
  5. Również w przyszłą niedzielę Mszą św. o godz. 18.00 rozpocznie się w naszej parafii przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania uczniów pierwszych klas szkół ponadpodstawowych oraz starszych, dotychczas nie bierzmowanych. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.
  6. Zapraszamy na koncert, który odbędzie się w naszym kościele w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00. W programie utwory J. S. Bacha, Schumanna i Schuberta. Wykonawcami będą Justyna Kańska – wiolonczela i Paweł Moszkowicz – organy.
  7. Dzisiaj po Mszy św. zbierane są ofiary do puszek przeznaczone na pomoc dla Kościoła prześladowanego.