XXX Niedziela Zwykła

  1. Za tydzień 1 listopada w niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. wg porządku niedzielnego, dodatkowa Msza św.  godz. 13.00. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo w intencji zmarłych połączone z czytaniem wypominek jednorazowych.
  2. Na stoliku z czasopismami oraz w zakrystii można zaopatrzyć się w kartki na wypominki. Wypominki można składać w zakrystii po Mszy św. dzisiaj i przez cały najbliższy tydzień oraz w kancelarii parafialnej w godzinach przyjęć.
  3. Informujemy, że za zgodą papieża Franciszka, Penitencjaria Apostolska zdecydowała, że aby zapewnić bezpieczeństwo wiernych w czasie epidemii, odpust zupełny dla osób nawiedzających cmentarz i modlących się za zmarłych, przez poszczególne osiem dni, zwykle ustanowiony jedynie od 1 do 8 listopada, może być przeniesiony na inne osiem dni listopada. Dni te, dowolnie wybrane przez poszczególnych wiernych, mogą być oddzielone od siebie. Również odpust zupełny związany z dniem 2 listopada dla tych, którzy pobożnie nawiedzą kaplicę lub kościół i odmówią „Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga” może być przeniesiony na inny dzień listopada, dowolnie wybrany.
  4. Spotkanie dla młodzieży I kl. liceum, która pragnie rozpocząć przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania dzisiaj o godz. 16.00 w kościele.
  5. Dzisiaj jeszcze można nabyć w namiocie tanie i dobre książki, których przychód przeznaczony jest na organy.