V Niedziela Zwykła

 1. We wtorek 11 lutego przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, obchodzone od wielu lat jako Światowy Dzień Chorego. Uroczysta Msza św. dla chorych i ich opiekunów zostanie odprawiona w kościele księży Marianów przy
  ul. Szwedzkiej o godz. 11.00. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
 2. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w naszej parafii jutro w poniedziałek o godz. 20.00. Narzeczonych serdecznie zapraszamy.
 3. Środowisko Medyczne gromadzące się przy naszej parafii zaprasza na kolejne spotkanie w najbliższy czwartek 13 lutego o godz. 19.00 w domu parafialnym. Tym razem tematem spotkania „Moc Słowa Bożego w życiu człowieka” w oparciu o postać św. Hieronima, a prelegentem będzie ks. prof. dr hab. Krzysztof Bardski, biblista i patrolog.
 4. W tym tygodniu w drugi piątek miesiąca zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia na godz. 15.00.
 5. W tym tygodniu pragniemy kontynuować odwiedziny parafian wg następującego planu:
  poniedziałek 10 lutego – Codzienna, Roślinna, Łukasiewicza, Chmurna
  wtorek 11 lutego – Regatowa, Ładna, Gniazdowska, Samotna, Kościerska, Pospolita, Żarnowiecka,
  środa 12 lutego – Skrzypcowa, Określona, Wieniecka, Kaśki Kariatydy, Senna,
  czwartek 13 lutego – Korzysta, Rozwadowska, Zarębska, Śmieszna, Brodowskiego.
  Będzie to w zasadzie koniec planowych odwiedzin duszpasterskich. Osoby, które nie spotkały się z odwiedzającymi księżmi w wyznaczonym terminie, mogą umawiać się indywidualnie z księżmi na piątek, sobotę lub inny dogodny termin.
 6. Organizujemy pielgrzymkę do Portugalii (m.in. do Fatimy) łącznie z jednodniowym wyjazdem do Santiago de Compostela w Hiszpanii w dniach od 5 do 12 sierpnia (w szczególności dla tych, którzy nie mogą wyjechać w trakcie roku szkolnego). Bliższe informacje i zapisy u ks. Zbigniewa.