XXVII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj przypada pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00, o godz. 17.15 różaniec. Przypominamy, że przez cały październik gromadzimy się w naszym kościele na modlitwie różańcowej codziennie o godz. 17.15. W poniedziałki, środy i piątki różaniec prowadzą dzieci wraz z katechetami.
  2. Kandydatów do sakramentu Bierzmowania z kl. I liceum, zainteresowaną młodzież z pozostałych klas licealnych oraz VIII kl. szkoły podstawowej zapraszamy na kolejne spotkania w ramach rekolekcji ewangelizacyjnych dzisiaj i w następną niedzielę 13 października. Młodzież uczestniczy we Mszy św. o godz. 18.00
    a następnie w spotkaniu ewangelizacyjnym w kościele, które trwa do godz. 20.30.
  3. Pierwsze spotkanie dla młodzieży studenckiej odbędzie się w czwartek 17 października o godz. 19.30.
  4. Organizujemy wspólne wyjście i zwiedzanie z przewodnikiem cmentarza powązkowskiego w sobotę 12 października w godz. 10.00 – 12.00. Chętnych prosimy o zgłoszenie swego udziału w zakrystii.